Kısa kollu birey sayısında artış

Kısa kollu birey sayısında artış

18 Nisan 2021 itibariyle Dalyan’da kısa kollu dolaşan bireylerde artış olduğu gözlemlendi.

Fırından ekmek almak ve market alışverişi yapmak üzere evden fanila+tshirt+sweatshirt+kazak+ atkı ile çıkan Z.B (32) aniden ateş basması hissederek önce Covid-19 virüsü kaptığından şüphelendi. Ardından, “Belki de yalnızca hava sıcaktır.” düşüncesiyle atkısını çıkarmayı denedi. Atkıyı çıkardıktan sonra hafif bir ferahlama hissetse de terlemeye devam ettiğini gözlemleyen Z.B. kazağını ve hatta sweatshirtünü de çıkararak adeta bir yaz günündeymişçesine çizgili t-shirtüyle cesur pozlar sergiledi. 

Z.B., Dalyan’ın merkezine vardığında, her yerde beline hırka bağlamış, t-shirtlü bireyler görünce hasta olmadığından iyice emin olarak derin bir oh çekti. Fakat üstüne giydiği her şeyi çantasına tıktığı için market alışverişi eşyalarına yer kalmadığını fark ederek eve dönmek zorunda kaldı.

Z.B. önümüzdeki hafta İztuzu’na gidip denize girme ihtimalini düşününce kendini mutlu hissettiğini ancak Nisan’ın ortasında yaz gelmesi olayının zor geçecek bir Temmuz’un habercisi olma ihtimaliyle derin bir endişe duyduğunu da ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir