Dalyan Gastesi yazarı Begüm Şahin Bilgin’in kitabı çıktı!

Dalyan Gastesi yazarı Begüm Şahin Bilgin’in kitabı çıktı!

Black metale olan sevgisi, garip soruları ve psikanalize olan merakıyla tanınan Dalyan Gastesi yazarı Begüm Şahin Bilgin’in ilk kitabı, Klaros yayınlarından çıktı.

Mizahi bir Dalyan Gastesi hazırlamak, soyut manzara resimleri yapmak, korku filmi soundtracki havasında piyano albümü çıkarmak gibi fikirlerini gerçekleştirmek için projeden projeye koşan Begüm, şimdi de “Harikalar Civarında Sıradan Bir Gün” isimli bir kitap yazdı. Bu aralar en büyük eğlencesi içip içip sevdiği influencerlara kitabının tanıtımı için mesaj atmak olan Begüm, Dalyan Gastesi mikrofonlarımıza “Yazı yazmadan ve sanat yapmadan yaşamak benim için mümkün değil, bunu yapmaya devam edebilmem için de birilerinin yaptığım şeyleri satın alması lazım.” açıklamasında bulundu.

“Harikalar Civarında Sıradan Bir Gün” isimli kitap, genç bir kadının (yani Begüm’ün) İstanbul’dan Dalyan’a taşınma hikayesini 22-35 yaşları arasında yazdığı kara mizah ve absürt mizah içeren yazılar aracılığıyla anlatıyor. Kitapyurdu, BKM, Trendyol, Kidega gibi çeşitli online kitapçılarda satılıyor. Kargo ile sipariş vermeye üşenen Dalyanlılar için Books and Cookies’de sınırlı sayıda kitap var. 10 adet kitaptan geriye sadece 8 tane kaldığını belirtmek isteriz.

Nehir kenarında içerken arkadaşlarının sarhoşluğundan faydalanıp onlara vapur satıcısı edasıyla zorla resimlerini sattığı bilinen Begüm’ün, kitabını satın almayanlara küsme ihtimali olduğu da kulislerde konuşuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir