Senenin ilk sivrisinek ısırma vakası gerçekleşti

Senenin ilk sivrisinek ısırma vakası gerçekleşti

Kışın ortadan kaybolup yazın etrafı sarmasıyla bilinen Dalyan’ın tatsız unsurları sivrisinekler, havaların ısınmasıyla birlikte yavaş yavaş yuvalarından çıkmaya başladı.

Dün akşam saatlerinde Gülpınar mevkiinde balkonunun kapısını 3 saniyeliğine açık bırakan vatandaş (G. H.), bir sivrisineğin sinsice evine sızdığını bildirdi. Muhabirlerimizin aldığı habere göre, gece film izlerken odada sivrisinek olduğunu fark eden G. H. (43), evde sivrisinek ilacı olmadığı için duruma hazırlıksız yakalandı ve bu nedenle bütün geceyi sivrisinekle geçirmek zorunda kaldı. 

Uyumak için yatağa yattığında sivrisineğe ısırabileceği fazla bir yüzey bırakmamak adına yorganı boğazına kadar çektiğini belirten G.H., ne yazık ki sabah uyandığında yine de bacağında şiddetli bir kaşıntı hissetti. Sivrisineğin G. H.’yi gece yorganı farkında olmadan açtığı esnada pijamanın üstünden ısırdığı düşünülüyor. 

Dalyan Gastesi olarak G.H.’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve ısırıklı bölgeyi fazla kaşımaması gerektiğini hatırlatmak istiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir