Şiddetli rüzgar yüzünden bir vatandaş buluşma yerine erken gitti

Şiddetli rüzgar yüzünden bir vatandaş buluşma yerine erken gitti

Dalyan’ın şiddetli rüzgarları Dalyanlıları mağdur etmeye devam ediyor. İztuzu’ndaki geri geri uçan kuştan sonra şimdi de bir vatandaş rüzgar yüzünden buluşma yerine erken ulaşmak zorunda kaldı.

Dün 17:00’da arkadaşıyla Kaunos Çay Bahçesi’nde buluşmayı kararlaştıran vatandaş S. C. (27), yolda yürürken arkadan sırtına esen şiddetli rüzgarın etkisiyle ister istemez adımlarını sıklaştırarak hızlı yürümeye başladı. Tam 17:00’da Kaunos’a ulaşacak şekilde evden çıkmış olan S. C., buluşma yerine 5 dakika erken geldiğini fark edince şaşkına döndü. 48 kilo olduğu için rüzgar akımlarından çok fazla etkilenmesinin üzüntüsünü yaşayan S. C., buluşma yerine erken geldiği yetmezmiş gibi bir de arkadaşının geç kalacağını öğrenip ikinci bir hayal kırıklığı daha yaşadı.

Geciken arkadaşını beklerken oyalanmak için muhabirlerimize konuşan S. C., “Bugün nehri dikey kesen sokaklarda rüzgar daha kuvvetliyken, nehre paralel sokaklarda rüzgar daha hafif esiyor. Böyle zamanlarda mümkün olduğunca paralel sokakları kullanmak lazım.” diyerek Dalyanlılara altın değerinde bir tavsiyede bulundu. Verdiği bu önemli tavsiyeden ötürü S. C.’ye teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir